dejvisdc 

Oblíbená alba

Alba, která má dejvisdc v oblíbených
reklama
13 fotek, 4.10.2018, 52 zobrazení, 1 komentář | příroda, zvířata
A zatímco děti jsou ve škole,my jsme si dohodli na dopoledne s Duchem hubovej vejšlap...
711 fotek, 15.9.2018, 346 zobrazení, 1 komentář
Foto: Stani Koucká Nodlová
167 fotek a 26 videí, září až říjen, 104 zobrazení, přidat komentář | krajina, příroda, zvířata
Tentokrát skoro bez popisků...letos mi vyšlo vyjet čtyřikrát a na zážitky zřejmě nejúspěšnější rok.Několikrát se mi za světla povedlo být u jeleního souboje,jednou dokonce velmi blízko...nejsilnější zážitek ze říje jednoznačně.
Fotky i zvukový záznamy jsou namíchaný ze všech výjezdů...
Z různých koutů mých oblíbených hor.../volná/

U videí třeba zesílit zvuk :)
15 fotek, 9.9.2018, 3 968 zobrazení, přidat komentář
17 fotek, leden 2005 až červenec 2018, 26 zobrazení, přidat komentář
86 fotek, květen 2017 až červenec 2018, 80 zobrazení, 3 komentáře
Rok utekl jako voda. Snad tu budem i nadále tak šťastní, jako doposud.
37 fotek, letos v červnu, 56 zobrazení, přidat komentář
Tenhle festiválek prostě miluji - již po několikáté jsme si přijeli zahrát již v pátek před festivalem a to poctivě od cca 19.00 do 03.00 ráno, pak jsme se krásně vyspali na nádherné lodi kamaráda Davida Brože a od rána, co začal festival jsem zase fotila - nejen kapely, ale hlavně kamarády, se kterými se ve Skochovicíchna této akci již tradičně setkáváme ... pokud jste tam nebyli, ta příští rok nezaváhejte :-)
167 fotek, letos v červnu, 356 zobrazení, přidat komentář | krajina, kultura, lidé, ostatní, události
První víkend v červnu 2018 jsme s kamarádem Vojtou navštívili dvojitý výroční oheň ke 36. výročí T.O.S. Jezevec a 32. výročí T.O. Kapradiny. Při rozhodování bylo opět dilema, zda vyrazit za dobrými kamarády na jih, na západ nebo na sever. Nakonec se ve mně ozvala silná touha opět navštívit pískovce, tak vyhrála Skalka. Zase jsem potkal mnoho známých kamarádů a především se sešla perfektní sestava hudebníků, kteří vytrvale hráli v hospodě i u ohně. Zazpívali jsme si, pokecali jsme si a pochopitelně jsem si dle omezeného času prolezl kousek skal. V neděli jsme ještě navštívili trampský nostalgický Hrádek aneb Helfenburk, pak ještě dorazili na camp a potlachoviště T.O. Blue North a poseděli v hospodě U Báby Šubrový. Opět dobře prožitý víkend.
99 fotek a 3 videa, 3.6.2018, 132 zobrazení, přidat komentář | krajina, kultura, lidé, příroda
Na skok za humna na společný výročák osad T.O.Jezevec a T.O.Kapradiny...spojený s odpoledním courem po skalách...2.-3.6.2018
128 fotek, duben 2018 až duben 2019, 39 zobrazení, přidat komentář
Když se má prakticky za humny odehrát krutá a lítá seč, nezbývá mi - jakožto správnému jižanovi - podpořit starou dobrou Dixie a narukovat pod slavné zástavy Konfederace!!!!!!
55 fotek, únor až březen, 176 zobrazení, přidat komentář
28 fotek, 16.1.2018, 43 zobrazení, přidat komentář
58 fotek, 6.1.2018, 232 zobrazení, 4 komentáře
Oheň tříkrálový 2018

Bágl se vzpínal jako divoký mustang a krámy chrastily ve skříni již dost dlouho kdykoli jsem prošel kolem. Až konečně nadešel den odjezdu do Beskyd na Oheň tříkrálový.
Cesta utekla velmi rychle. Při přestupu na mě mával Pop s Muškou a to jsem věděl, že to je ten správný vlak. Když jsme vystupovali, stála na peróně Špica, a z vedlejšího vystupoval Béďa Šedifka, zdatný to tramp hodný obdivu.
Po hodině pochodu jsme se ocitli na fleku. V boudě už to hučelo a fšeci byli rádi, že zase fšechny vidí. Fugas s Mučenkou a Kamarády tento oheň pořádají už po sedmnácté. Hrálo a zpívalo se velmi dlouho. Hráčů bylo několik a patřičná pozornost náležela Šedifkovi, neb ten už si své místo na slunci vybojoval nejen svými písněmi, ale celkovým postojem k trampingu. Je to Kamarád s velkým srdcem a úctu ostatních si právem zasluhuje.
Po půlnoci jsem se odebral do stanu. Je klidná, teplá, zimní noc. Ráno mě probudil kosák a sýkorky řvaly jako na jaře. Slunce se opřelo do stanu a teplo mě vyhnalo ze spacáku. Oproti loňským mrazům rozdíl třicet stupňů.
Chystal se oheň a šlo se na výšlap. Byl přichystaný nový, krásný totem od Kamaráda Orana. Taky nás navštívili Tři králové.
Najednou vše ožilo. Humus, dojel Humus. A tak jsme se šli ještě projít s vědomím, že až se vrátíme, dostanem něco dobrého. Humus je výborný kuchař. O tom jsme se přesvědčili, když nám naléval zelnou a husí gulášovou polévku. Obě byly vynikající.
Johan odešel, protože má večer představení a další Kamarádi přicházejí.
Nastal čas a tak Fugas s Mučenkou svolali Kamarády a byl slavnostně vztyčen onen nový, nádherný totem od Kamaráda Orana.
Začaly soutěže. Yetiové vázali svatební kytice Yeticím a pak jeli na svatební cestu na severní pól, ale prolomil se pod nimi led a museli se zachránit skoky z jedné kry na druhou. Bylo veselo a soutěžící dvojice se zhostily úkolu zodpovědně a s nasazením.
Kolem sedmé byl zapálen 17. Oheň tříkrálový.
Nový totem byl nádherně osvětlen plameny, jakoby vystupoval ze tmy. Šedivka s Fargem a Bufem a ostatními Kamarády hráli jak o život a byla to nádhera. Fugas vyhlásil soutěže a panovala dobrá nálada dlouho do noci.
Když jsem se vyhrabal ze stanu, bylo už hodně Kamarádů odjetých. I já jsem sbalil bágl a musel se rozloučit.
Všem moc děkuju a ahoj někdy, někde.
146 fotek, prosinec 2012 až leden 2018, 304 zobrazení, 2 komentáře
Tak zas po roce album trampské tvořivosti...PF od kamarádů, které jsem dostal mejlem nebo zprávou na Facebooku...Pf z mých skupin na Facebooku a nějaká přidaná PF kamarádů + tři moje PF.
129 fotek, 4.1.2018, 452 zobrazení, 9 komentářů
děkuji všem, co si na mne vzpomněli.......
92 fotek, 25.11.2017, 264 zobrazení, přidat komentář
V sobotu jsme vyrazili na vejšlap na Kokořínsko pod Supí horu. Při příjezdu na místo se začalo kazit počasí...a kazilo se čím dál víc. Tak jsme tyhle toulky pojali jako průzkumný vejšlap a ještě se sem vrátíme. Cesty byly dost zabahněné... v lese bylo taky hodně mokro...až bažinato a sem tam nějaké polomy. K autu jsme nakonec docházeli v dešti.
16 fotek, 8.10.2017, 65 zobrazení, přidat komentář
Ryzákům nejlépe sluší podzimní krajina s barevným listím a suchou trávou. Když kouzlí dohromady příroda a Rita, je to nádhera!
128 fotek, 29.9.2017, 159 zobrazení, 2 komentáře
V pátek jsme vyrazili spíš jen na toulky u Vidimských lávek s možností nálezu nějakých hub ... a nakonec z toho byl opět HOUBOŠLAP s občasným focením okolních skal a okolí vůbec....nalezeno 7 kg hub a krásná zákoutí. Sem se určitě ještě vrátíme jen na toulky :-)

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron